Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Mikrodotacje!

Zgłoś swój pomysł na działania wolontariackie! Najlepsze projekty otrzymają dofinansowanie na realizację. Psst! To już czas na zaplanowanie świątecznych akcji wolontariackich. 🙂

Możesz uzyskać do 3000 zł na Twoje działania.

Na wnioski czekamy do 17 listopada 2023 r.

Jak otrzymać Mikrodotację?

• Zarejestruj się za pomocą przycisku na górze strony.
  • Zastanów się – komu i jak możesz pomóc.
  • Namów koleżanki i kolegów z pracy do wspólnego działania (musi Was być co najmniej trójka!).
  • Wybierz instytucję (np. fundację, stowarzyszenie, schronisko), z którą chcesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z jej przedstawicielem(-ką) i uzgodnij zakres działań i pomocy wolontariuszy(-ek).
  • Wspólnie przygotujcie opis i plan Waszych działań, harmonogram i kosztorys.
  • Do 17 listopada 2023 r. złóż wniosek w panelu Lidera(-ki).

Przed złożeniem wniosku, warto go skonsultować z Martą Wilczak-Klimaszewską (tel. 515 114 603, e-mail: wolontariat@fundacjabos.pl).

Jeśli szukacie inspiracji i organizacji potrzebujących wsparcia, zajrzyjcie do zakładki „Dobre praktyki”.

Zgłoś się i zróbmy razem coś dobrego!

Grafika z konkursu „Świat oczami młodych” Fundacji BOŚ.